HOTEL PRZYJAZNY ZWIERZĘTOM

TanieSPAnie Rokietnica nie tylko akceptuje pobyty z psami, ale wręcz zwierzęta są tutaj traktowane wyjątkowo! Mamy dla nich tyle wygód, że już nigdy nie będziecie zastanawiać się, co zrobić z psem w wakacje.

Co oznacza miejsce przyjazne zwierzętom? Willa przyjazna zwierzętom to miejsca, które zdecydowanie warto odwiedzić, jeśli planujecie zabrać psa na urlop. Dzięki temu będziecie mieć pewność, że jesteście mile widziani, a podczas pobytu czeka na nas sporo udogodnień. Obiekty, które cieszą się takim tytułem rozumieją, że zwierzę jest członkiem rodziny i rodzinny urlop bardzo często oznacza również wyjazd z pupilem. Znika wówczas częsty problem, gdzie zostawić psa na czas wyjazdu, na weekend czy na urlop. Znika niepotrzebny stres związany z rozłąką, a w zamian za to wszyscy trafiacie w sprawdzone miejsce, przyjazne zarówno dla Was, jak i dla Waszego pupila.

To, co psy lubią najbardziej…

Smakołyki i wygodne miejsce do spania – to coś, co lubią wszystkie psy. Dlatego też w TanieSPAnie Rokietnica zadbaliśmy o to, by nie zabrakło żadnego z tych elementów. Mamy dla Was pakiet startowy karmy, miskę oraz legowisko. Dodatkowo w jego otoczeniu znajdują się miejsca przyjazne psom, gdzie Wasze zwierzaki poczują się naprawdę dobrze. Zapytajcie o nie w recepcji.

Wybierając miejsce na urlop (zwłaszcza z psem), z pewnością chcielibyście, by w okolicy nie brakowało ścieżek do spacerowania. Przestrzeni, gdzie możecie swobodnie i bezpiecznie spędzić czas na świeżym powietrzu. Najczęściej nasi Goście pytają, czy w pobliżu znajdują się psie plaże i ścieżki piesze lub rowerowe, ale nie tylko.

W Rokietnicy warto wybrać się na długi spacer po zalesionej okolicy, zwłaszcza że w bliskim sąsiedztwie znajduje się plaża nad jeziorem Pamiątkowskim czy Kiekrskim. Jedna z największych i najbardziej lubianych atrakcji w okolicy. Każde z kąpielisk ma swój regulamin, dlatego najlepiej o możliwość wejścia na plażę strzeżoną zapytajcie ratowników.

Niezależnie jednak od tego, które miejsce na spacer wybierzecie, pamiętajcie, by mieć ze sobą smycz i profilaktycznie kaganiec (zwłaszcza w sytuacji, gdy pies jest większy). Koniecznie zadbajcie również o to, by posprzątać po swoim czworonogu. W większości miejsc powinniście znaleźć pojemniki z woreczkami, ale jeśli wybierzecie się na dłuższy spacer, w mniej popularne miejsca, najlepiej mieć je ze sobą.

Bezpieczny pobyt – lista zaufanych weterynarzy

Przyjeżdżając do nas na urlop z psem, będziecie mieć masę wygód i atrakcji, ale jedno się nie zmieni. Będziecie czuć się bezpiecznie jak w domu. W sytuacji awaryjnej polecimy Wam bowiem najlepszych, zaufanych weterynarzy w naszej okolicy. Lista kontaktowa do weterynarzy jest dostępna u Państwa Lubka. Wystarczy, że zgłosicie nam problem, a my pomożemy Wam go rozwiązać.

Wyjeżdżamy na wakacje i co dalej?

Jeśli planujecie urlop z psem, to z pewnością wrócicie z niego zadowoleni. Rokietnica i okolica to miejsca przyjazne zwierzętom i bez problemu znajdziecie tu nie tylko noclegi, ale również mnóstwo atrakcji i miejsc, w których będziecie mogli aktywnie spędzić wolny czas.

Podczas rezerwacji pobytu poinformujcie nas jedynie o przyjeździe ze zwierzakiem – dzięki temu pokój zostanie wcześniej przygotowany na pobyt czworonoga, a my odpowiemy na wszystkie Wasze pytania.

PS. W naszej willi TanieSPAnie znajdziecie również Regulamin pobytu ze zwierzętami – zapoznajcie się z nim przed pobytem.

Bądź na bieżąco!